Artikujt Kryesorë

 • Chelsea sfidon United, 22 milionë paundë për Shaw | SportEkspres.com

  Jan 27, 2014 19:08

  Chelsea sfidon United, 22 milionë paundë për Shaw | SportEkspres.com

  Në garë për të marrë shërbimet e mbrojtësit të talentuar të Southampton, Luke Shaë duket se do të hyjë dhe Chelsea. Jose Mourinho është duke ndërtuar një projekt afatgjatë në Stamford Bridge dhe e sheh 22-vjeçarin si zëvendësuesin ideal të Ashley Cole në këtë pozicion. […]

   
 • Diego Costa drejt Chelsea-t

  Jan 27, 2014 18:52

  Diego Costa drejt Chelsea-t

  Një tratativë më se interesante pasqyronte sot anglezja Daily Mail, teksa sipas saj në merkaton e verës, Chelsea është e gatshme ti ofrojë portierin e ri të talentuar Thibaut Curtois dhe lekë Atleticos se Madridit, në mënyrë që të sigurojë shërbimet e sulmuesit brazilian Diego […]

   
 • Pique: Le të tentojmë për të gjithë trofetë!

  Jan 27, 2014 18:45

  Pique: Le të tentojmë për të gjithë trofetë!

  Gerard Pique në ndeshjet e fundit e ka treguar veten edhe si sulmues, duke shënuar gola, përveçse një mbrojtës klasi. Spanjolli ka deklaruar pas fitores ndaj Malagës se ndihet mirë për formën momentale të ekipit katalanas. Ai gjithashtu foli për ish-Presidentin Rosell. “Nuk e di […]

   
 • Bartomeu: Reali ndjen frikë nga dominimi ynë

  Jan 27, 2014 18:42

  Bartomeu: Reali ndjen frikë nga dominimi ynë

  “Reali ka frikë vetëm nga diçka: sa herë ne dominojmë gjithçka.” Kjo ishte deklarata e parë thumbuese ndaj Real Madridit, që Presidenti i ri i Barcelonës, Bartomeu, dha pas fitores ndaj Malagës. “Dita ime e parë si President ishte e përkryer. Mbrëmje fantastike”, u shpreh […]

   
 • Wenger: “Kalendari? Interesant, por i vështirë”

  Jan 27, 2014 17:55

  Wenger: “Kalendari? Interesant, por i vështirë”

  “Për sa i përket shortit është sa interesant, aq edhe i vështirë. Kemi një avantazh minimal, atë të të luajturit në fushën tonë, duke shmangur në këtë mënyrë udhëtimet e lodhshme. Është e vështirë, por ne do përpiqemi ta pranojmë dhe të motivohemi nëpërmjet kësaj. […]

   
 • John W Henry: Suarez nuk është në shitje

  Aug 9, 2013 20:36

  John W Henry: Suarez nuk është në shitje

    Bashk-Pronari i Liverpool Amerikani John W Henry, ia ka bërë të qartë Arsenalit se sulmuesi i Liverpool Luis Suarez nuk është në shitje. Arsenali gjatë muajit të kaluar ka bërë dy oferta zyrtare për sulmuesin Uruguayan, të cilat u refuzuan nga skuadra e Liverpool. […]

   
 
 
 
 
 
 • Nadal mund Djokovic-in

  Nadal mund Djokovic-in

  Jun 7, 2013 18:14

  Rafael Nadal, numri 3 në botë, ka eliminuar numrin 1 Novak Djokovic dhe kështu avancon drejt finales së të shtunës në French Open. Spanjolli...

   
 
 • NBA: Thunder në finale!

  NBA: Thunder në finale!

  Jun 8, 2012 16:30

  Oklahoma City Thunder kanë rezervuar vendin në finalen e NBA, pasi në finalen e Konferencës Perëndimore ata mposhtën San Antonio Spurs...

   
 
 
 
 • Formula 1: Lotus prezantohet online

  Formula 1: Lotus prezantohet online

  Jan 27, 2014 18:26

  Skuderia e Lotus ka publikuar në adresën e saj “Twitter” një fotografi të makinës së saj të re e cila do garojë në sezonin 2014....

   
 
 

Artikujt e Fundit