Home » Sporti »

Tiger Woods për Messin: ‘Ai të gjithve na bën të dukemi budallenj’

 

Woods & MessiTiger Woods nuk tregoj shenja lëndimi pas kthimit këtë të Marte në kompeticionin Tavistock Cup.

Woods nuk la asnjë pikë dyshimi rreth shëndetit të tij pasi që ai dhe Justin Rose që të dy u treguan si më të mirët në ditën e para të hapjes së këtij kompeticioni.

Këtë të  hëne gjatë një transmetimi Woods është dëgjuar duke pyetur për një tjetër TOP sportist bote, futbollisting Lionel Messi.

“Sa i gjatë është ai?170cm apo 171cm?” i pyeti ndihmësit e tij. “Ai të gjithëve na bën të dukemi budallenj.”

Sulmuesi Argjentinas shënoi 5 gola në fitoren e para ca ditëve të Barcelonës prej 7-1 kundër Bayer Leverkusen, duke u bërë lojtari i parë që shënon pesë gola në këtë kompeticion që nga ndryshimi i formatit të saj nga Europian Cup në vitin 1992.

Kliko këtu ta shohësh videon

 
 
 

0 Komente

Bëhu i pari që komenton.

 
 

Çka thua ti? Komento