Home » Futboll »

VIDEO: Legjendat e Rela Madrid – Legjendat e Manchester United

 

Legjendat e Real Madrid dhe legjendat e Manchester United kanë zhvilluar një takimin bamirësie në Santiago Bernabeu ku mysafir nderi ishte lojtari i Bolton Fabrice Muamba, i cili edhe solli topin deri tek pikë nisja.

Për më shumë portali i www.sportship.com sjell për ju golat që janë shënuar në këtë takimin

[vsw id=”CL2tv9CpDow” source=”youtube” width=”460″ height=”344″ autoplay=”no”]

 
 
 

0 Komente

Bëhu i pari që komenton.

 
 

Çka thua ti? Komento