Home Basketboll

Basketboll

Harden me 37; Raketat përfundojnë me rrëshqitje në fitoren 117-111 kundër Ujqërve

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) - sm Mt (0.8em) - sm" lloj = "tekst" përmbajtje = "HOUSTON (AP) - James Harden kishte 37 pikë dhe Raketa Houston këput një skaj katër-lojë me një fitore...

Davis i mungon 3 në gumëzhitje, Nets e ndalin Lakers 104-102

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) - sm Mt (0.8em) - sm" tip = "text" përmbajtje = "LOS ANGELES (AP) - Spencer Dinwiddie shënoi 23 pikë dhe e goditi bluzën lidhëse me 28.3 sekonda për...

Vjedhja e LeBron çon në një përplasje të Kuzma në tranzicion [Video]

YahooMerrni të gjitha lajmet sportive që ju nevojiten, drejtpërdrejt në kutinë tuaj elektronike.Me pajtimin, ju jeni dakord për Yahoo's Kushtet dhe Politika e privatësisë<div...

REKAPA E GAME: Raketa 117, Timberwolves 111

James Harden dhe Russell Westbrook kombinohen për 64 pikë në Houston dhe fitimet e shtëpisë 117-111 kundër Minesotës. Source link

Josh Jackson shënon dhe tërheq faullin në tremujorin e parë [Video]

YahooMerrni të gjitha lajmet sportive që ju nevojiten, drejtpërdrejt në kutinë tuaj elektronike.Me pajtimin, ju jeni dakord për Yahoo's Kushtet dhe Politika e privatësisë<div...
Yahoo Newsletter

Pelikanët, Mbretërit përplasen në takimin e lojtarëve shpresëdhënës

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) - sm Mt (0.8em) - sm" type = "text" përmbajtja = "Dy ekipe të lidhura për vendin e nëntë në Konferencën Perëndimore garën e play off-it me 18 ndeshje...

Cavs shpërblejnë Bickerstaff me kontratë pas fillimit të fortë

KLEVELAND (AP) - Fillimi mbresëlënës i J.B. Bickerstaff me Cavaliers është shpërblyer.Bickerstaff, i cili ka Cleveland duke luajtur basketbollin e tij më të mirë këtë sezon që nga marrja në dorë kur John Beilein papritmas dha dorëheqjen muajin...
Yahoo Newsletter

Ish-Sparks GM Penny Toler padit ekipin pas pushkatimit

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) - sm Mt (0.8em) - sm" tip = "tekst" përmbajtja = "Ish Sparks të Los Angeles menaxheri i përgjithshëm Penny Toler ngriti një proces gjyqësor kundër ekipit të martën,...
Yahoo Newsletter

Jazz synon të vazhdojë mbizotërimin e rrugës vs Thunder

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) - sm Mt (0.8em) - sm" lloj = "tekst" përmbajtja = "The Utah Jazz dhe Thunder City Oklahoma mund të shkojnë drejt një takimi të dytë të play off-it...
Yahoo Newsletter

Charles Barkley përdor NSYNC për të fyer Draymond Green

Charles Barkley dhe Draymond Green kohët e fundit po tregtonin barbanë në media, por Barkley thjesht i bëri gjërat serioze.Në Dan Patrick Show të Martën, Barkley iu përgjigj Greenit duke e quajtur atë "personin më pak të famshëm...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ