Filadelfia 76ers‘sezoni është në linjë të Premten mbrëma në Atlanta, pas Atlanta Hawks nxori një rikthim mahnitës në rrugën për në përfitoni nga 3-2 ne seri.

Seriali do të vazhdojë të Premten, me Lojën 6 duke filluar nga ora 7:30 pasdite në ESPN.

Mbulimi i lojës 6: Doc Rivers beson se Sixers do të detyrojë Lojën 7 | Furkan Korkmaz gati për të marrë një rol më të madh për Sixers

Para se të jepni këshilla për Lojën 6, bëni zgjedhjet tuaja në bastet kryesore për përballjen e së Premtes në Arena të Farm Farm.

Bëni zgjedhjet tuaja më poshtë për të zbuluar rezultatet dhe shikoni nëse fansat e tjerë pajtohen me zgjedhjen tuaj!

Cila skuadër do të drejtojë në pjesën e parë?

[pickup_propid=”8340″>[pickup_propid=”8340″>

Cili lojtar do të jetë golashënuesi më i mirë?

[pickup_propid=”8341″>[pickup_propid=”8341″>

Sa pikë do Joel Embiid rezultatin?

[pickup_propid=”8344″>[pickup_propid=”8344″>

Sa asistime do të bëjnë Ben Simmons kam?

[pickup_propid=”8345″>[pickup_propid=”8345″>

Joel Embiid ose Trae Young do të shënojnë më shumë pikë?

[pickup_propid=”8346″>[pickup_propid=”8346″>

Sa gjuajtje të lira do të bëjë Ben Simmons?

[pickup_propid=”8356″>[pickup_propid=”8356″>

A do të detyrojnë 76ers një Lojë 7?

[pickup_propid=”8348″>[pickup_propid=”8348″>

Sa pikë do të shënojë Trae Young?

[pickup_propid=”8342″>[pickup_propid=”8342″>

Sa kërcime do të ketë Clint Capela?

[pickup_propid=”8343″>[pickup_propid=”8343″>

1

1Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu