Channing Frye dhe Greg Anthony i NBA TV mendojnë pse Russell Westbrook duket se do të mbetet jashtë diskutimeve të All-NBA këtë sezon.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu