NBA Insider i SNY, Ian Begley raporton se rishtari i Knicks, Immanuel Quickley dhe Derrick Rose i fituar së fundmi po bëhen mjaft tandem. Ata u kombinuan për 38 pikë larg stolit të shtunën në mbrëmje ndërsa Knicks u tërhoq nga Rockets, 121-99.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu