Lojtarët e NBA-së mesa duket nuk janë lehtësisht të impresionuar – madje edhe nga lojtarët e tjerë të NBA-së. LeBron James dhe Kevin Durant ishin të dy lojtarët e vetëm që u paraqitën në më shumë se 50% të votave të hedhura nga kolegët e tyre duke luajtur në votimet fillestare të Lojërave All-Star këtë sezon, bazuar në një përmbledhje të numrave të lëshuar nga kampionati. James u shfaq në 56% të votave, Durant në 55%.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu