Carmelo Anthony kishte një performancë “të cilësisë së mirë” vs 76ers fillimisht u shfaq në NBC Sports Northwest

I cilësisë së mirë. Kështu e përshkroi trajneri Terry Stotts performancën në çerekun e katërt të sulmuesit veteran Carmelo Anthony të Enjten.

Me lojën në ekuilibër, Anthony mori përsipër.

Salla e ardhshme e Famer u shua, duke shënuar dy shifra në tremujorin e katërt.

Abonohuni në podcastin Talkin ‘Blazers

Një e shtënë pas një goditje, Melo thjesht nuk mund të humbasë.

Ai shënoi 17 nga Blazers 29 pikë në çerekun e katërt, duke përfshirë atë që do të përfundonte duke qenë gjuajtjet e lira fituese të lojës.

Anthony është mesatarisht 12.5 pikë dhe 3.5 kërcime, të dy nivele të ulëta në karrierë, por shumica e kësaj është për shkak të lojës së vitit të parë të karrierës së tij duke dalë nga pankina në vend që të fillojë. Ai nuk ka pse ta mbajë më barrën si në të kaluarën, por ai provoi se kur Blazers kanë nevojë për të, ai përsëri mund ta mbajë peshën.

Melo nuk e humbi kurrë. Ai ende e ka atë, ai zgjedh dhe zgjedh se kur do ta tregojë atë.

Me Anthony-n që po shkonte, ashtu edhe mediat sociale. Melo ishte në trend dhe tifozët anembanë NBA-së po e donin atë që po shihnin nga një prej lojtarëve më të pëlqyer në të gjithë NBA-në.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu