Nuk tingëllon sikur Jaylen Brown dhe as Jayson Tatum do të humbasin ndonjë kohë të rëndësishme pasi u përplasën me njëri-tjetrin në fund të humbjes së Boston Celtics ndaj Portland Trail Blazers të Dielën në mbrëmje.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu