Charles Barkley dhe Draymond Green kohët e fundit po tregtonin barbanë në media, por Barkley thjesht i bëri gjërat serioze.

Në Dan Patrick Show të Martën, Barkley iu përgjigj Greenit duke e quajtur atë “personin më pak të famshëm në grupin e djemve”, duke nënkuptuar se pozicioni i Green në Warriors Golden State është i ngjashëm me Chris Kirkpatrick të NSYNC dhe Chris Kirkpatrick të NSYNC dhe Howie Dorough të Backstreet Boys. Tmerri!

Asnjë dashuri e humbur midis Barkley dhe Green

Tha Barkley se ai donte të “shënoj” [Green’s] gomar në fytyrë “), dhe së fundmi Barkley ka tallur me prodhimin e Green duke thirrur” teke treshe “të tij.” data-reagid = “19”> Ky është episodi i fundit në sapun të vazhdueshëm Barkley dhe Green Hate njëri-tjetrin. opera. Barkley dhe Green kanë një histori armiqësie ndaj njëri-tjetrit (në 2018 Tha Barkley se ai donte të “shënoj” [Green’s] gomar në fytyrë ”), dhe së fundmi Barkley ka tallur me prodhimin e Green duke thirrur“ teke teke ”të tij.

Jo më kot, Green e urrente atë. Të Premten ai u përgjigj duke thënë se ai mund të marrë punën e TNT të Barkley “së shpejti”, dhe se Barkley “nuk mund të flasë basketboll me mua. Jo aq zgjuar, jo i kualifikuar, pa unaza – nuk mund të ulet në këtë tryezë. “

Barkley përdor NSYNC për të fyer Green

Së pari foli për TMZ Sports dhe në thelb quhet jeshile e shëmtuar. “data-reagid =” 26 “> Ishte radha e Barkley t’i përgjigjej Greenit, dhe ai e bëri atë dy herë. Së pari foli për TMZ Sports dhe në thelb quhet e gjelbër e shëmtuar.

“Unë mendoj se ai është një lojtar i mirë dhe një djalë i shkëlqyeshëm. Më pëlqen të bëj keq me të por ai ka fytyrën e përsosur për radio … Ai nuk ka një fytyrë TV. Ai nuk ka një fytyrë TV. Ai mund të bëjë punë por ai nuk ka fytyrë për TV. Ai ka një fytyrë për radio. “

Dan Patrick Show dhe vazhdoi në Green edhe më shumë, duke fshikulluar një referencë NSYNC që do të emocionojë çdo tifoz të grupit djem të viteve 1990. “data-reagid =” 29 “> Barkley pastaj vazhdoi Dan Patrick Show dhe hyri në Green edhe më shumë, duke fshirë një referencë NSYNC që do të emocionojë çdo tifoz të grupit djem të viteve 1990.

“Puna ime është e sigurt. Draymond Green është një djalë i bukur. Ju e dini se cili është ai? Ai është si djali në grupin e djemve që është anëtarja më pak e rëndësishme,” tha Salla e Famer. “Ai nuk e kupton se po qëndron pranë Justin Timberlake.

“Ai është personi më pak i famshëm në grupin e djemve dhe ai mendon se është një yll. Dhe ai nuk është. Ai është me fat që është në grupin e djemve. Ai mendon se të gjitha vajzat po bërtasin për të. Jo, ata po bërtasin për Justin Timberlake .

“Shijoni që jeni në grup sepse nuk do të keni asnjëherë beqarë në hit … Më pëlqen të rrëmbej me të”.

Ouch. Barkley nuk po ngatërron.

i cili lëshoi ​​një beqar që sjell indiferentizëm se njerëzit i kushtuan vëmendje mbase një javë prapa në 2003? Ose një Nick Carter, i cili u përpoq dhe dështoi në një karrierë solo përpara se të ribashkohej në Backstreet Boys? Djem, ose ai djalë me një goatee nga 98 gradë që nuk ishte i lidhur me asnjë nga vëllezërit Lachey. Green nuk mund të jetë një Justin Timberlake, por nuk është ai të paktën një JC Chasez, i cili lëshoi ​​një beqar që sjell indiferentizëm se njerëzit i kushtuan vëmendje mbase një javë prapa në 2003? Apo një Nick Carter, i cili u përpoq dhe dështoi në një karrierë solo para se të ribashkohej në Boys Backstreet?

Ne do të duhet të presim që Green të përgjigjet në salvo e fundit të Barkley për të zbuluar se cili anëtar i grupit djem të viteve ’90 ai mendon se është. Paratë e mia janë në AJ McLean.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu