Kur: 7 e premte e premte.

Ku: Arena Caesars e Vogël.

TV: Fox Sports Detroit.

Radio: 97.1 FM (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

Rezultati i kutisë

Shënime lojë: Chris Paul (13.3 pikë, 8.3 asistime) dhe Devin Booker (21.5 pikë, 4.6 asistime) drejtojnë një ekip të Suns në rritje kundër Pistons, të cilët kanë humbur tre radhazi dhe zotërojnë Rekordi më i keq i NBA. Suns kanë shtatë lojtarë që kanë mesatare të pikëve dyshifrore, duke përfshirë qendrën Deandre Ayton (13,4 pikë, 11,4 kërcime) zgjedhja Nr. 1 e përgjithshëm në draftin 2018. … Jerami Grant kryeson Pistons mesatarisht 24 pikë për lojë në 44,4% gjuajtje.

Killian Hayes dëmtimi i hip: Kirurgu shpjegon rrugët drejt rimëkëmbjes, perspektivën e së ardhmes

[ Want more Pistons news? Download our free mobile app on iPhone & Android! ]

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Nuk i shihni azhurnimet? Rifresko faqen ose provoni këtë lidhje.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Lojë Detroit Pistons vs Phoenix Suns: Koha, TV, më shumë informacion

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu