Shanset bazohen në një bast prej $ 100. Pra, nëse doni të vini bast në +200 shanse, do të fitonit 200 dollarë

Sezoni i ri i NBA është afër qoshe, që do të thotë se është koha të parashikohet se kush do të jetë MVP i NBA i këtij viti.

I preferuari për momentin është Dallas Mavericks‘super yll, Luka Doncic, i cili ka +400 shanse në këtë moment për blerësit e mosmarrëveshjeve. Por MVP në fuqi, Milwaukee BucksGiannis Antetokounmpo, është në +450. Pas tij, Luftëtarët mprehtë-revole Steph Curry ka +800 shanse, dhe të dy Lakers Anthony Davis dhe Lebron Xhejms janë në +900.

Por çfarë lidhje me Kevin Durant. Tani për tani, ai ka +1200 shanse pasi bërësit e mosmarrëveshjeve mund të presin të shohin se si do të kthehet kthimi i tij në lojë. Megjithatë, ai deri tani është dukur i fortë në lojërat para-sezonale.

Ndërsa ekipi i SportsNite diskuton, ne duam të dëgjojmë nga ju gjithashtu. Sigurohuni që të votoni më poshtë!Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu