Los Angeles Lakers do të hapin sezonin dhe do të marrin unazat e tyre të kampionatit nga sezoni 2020 të martën në mbrëmje.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu