ProFootball Bisedë në NBC Sports

Drew Brees bëhet kaluesi i parë i NFL-së prej 80,000 oborreve

Në atë që mund të jetë ndeshja e parafundit në sezonin e rregullt të karrierës së Hall of Fame të Drew Brees, ai do ta kapë me një tjetër moment historik. Brees është bërë lojtari i parë në historinë e NFL që gjeneron më shumë se 80,000 oborre që kalojnë. Qendërmbrojtësi i Bucs Tom Brady, me 78.457 oborre që kalojnë, mund të kapë dhe tejkalojë Brees vitin e ardhshëm, nëse Brees [more]Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu