ProFootball Bisedë në NBC Sports

Mike Evans: Tom Brady shkoi lart dhe më tej me tekste për t’u përgatitur për Super Bowl

Pasi Buccaneers fituan Super Bowl LV, Leonard Fournette zbuloi se Tom Brady do t’u shkruante shokëve të ekipit “Ne do të fitojmë” rreth orës 11:00 të ET çdo natë. Por mesa duket kjo nuk ishte gjithçka që po dërgonte. Në një paraqitje në “The Michael Irvin Podcast”, Evans tha se Brady rriti gjithçka që bëri zakonisht gjatë sezonit për të ndihmuar në motivimin [more]Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu