Kur: 8 pasdite të dielën.

Ku: Arena Caesars e Vogël.

TV: Fox Sports Detroit.

Radio: WWJ-AM 950 (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

Rezultati i kutisë

Shënime lojë: Për ndeshjen e dytë radhazi, Pistons kanë avantazhin e pjesës tjetër, pasi Knicks mundën Indiana, 110-107, në shtëpi të Shtunën në mbrëmje. … Kjo ndeshje shënon rikthimin e Derrick Rose, i cili luajti pjesë të dy sezoneve në Detroit para tregtisë së shkurtit, i cili solli përsëri Dennis Smith Jr – i cili ka filluar të gjejë mojon e tij – dhe një zgjedhje e raundit të dytë. Knicks janë 6-3 me Rose në formacion; ai ka mesatarisht 12.3 pikë dhe 4.9 asistime dhe ka luajtur 38 minuta ndaj Indiana me 17 pikë dhe 11 asistime. … Skuadrat luajnë përsëri 4 Mars në New York në finalen e pjesës së parë dhe 3 Prill në Detroit.

SHIKONI: Dennis Smith Jr po gjen mojon e tij me Pistons dhe po tregon se i përket

OFERTA SPECIALE: Fito akses në përmbajtjen tonë më ekskluzive Pistons gjatë gjithë sezonit. Përfitoni nga oferta jonë e fundit me $ 1 për tre muaj.

[ Want more Pistons news? Download our free mobile app on iPhone & Android! ]

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Nuk i shihni azhurnimet? Rifresko faqen ose provoni këtë lidhje.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Lojë Detroit Pistons vs New York Knicks: Derrick Rose bën kthimin

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu