ProFootball Bisedë në NBC Sports

Lamar Jackson ka ngërçe, e diskutueshme për tu kthyer

Lamar Jackson u largua për në dhomat e zhveshjes në çerekun e tretë ndërsa Browns po vozisnin për atë që u kthye në një prekje. Qendërmbrojtësi i Ravens ka ngërçe, sipas ekipit, dhe është e diskutueshme të kthehet. Ai me sa duket hyri në dhomën e zhveshjes për një IV. Ravens kryesojnë 34-28 me 13:36 të mbetur në kampionatin [more]Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu