TheGrio

E dashura e yllit të NBA-së Rajon Rondo grushton gruan në grindjen e parkingut

Sipas videos së TMZ dhe një procesi gjyqësor të ri, e dashura e Rondos, Latoia Fitzgerald, priti dikë në një përzierje parkingu përsëri në korrik. Sipas TMZ, e dashura e lojtarit të NBA Rajon Rondo grushtoi një grua në një grindje në një parkim këtë verë. Kampioni dy herë i NBA dhe e dashura e tij, Latoia Fitzgerald, thuhet se u morën me një grua tjetër në korrik për një vend parkimi në një kompleks apartamentesh në Los Anxhelos.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu