Ka kaluar një vit që kur Kobe Bryant, vajza e tij Gianna dhe shtatë të tjerë vdiqën në një përplasje helikopteri në Kaliforninë Jugore. Bryant, Gigi – kjo është ajo që më së shumti e quanin vajza e tij – dhe të gjithë të tjerët në bordin e helikopterit u vranë menjëherë në përplasje, thanë zyrtarët. Associated Press ka lëvizur mijëra fotografi të Bryant, i cili fitoi pesë kampionate në 20 sezonet e tij NBA, të gjitha me Los Angeles Lakers.



Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu