SNY NBA Insider Ian Begley shikon një humbje të shëmtuar të Knicks për të filluar pjesën e dytë dhe mundësinë e Knicks për të përmirësuar listën e tyre para marrëveshjes tregtare.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu