SNY Insider Ian Begley prishet pse Julius Randle nuk e mori thirrjen në fund të humbjes së Knicks ndaj Nets. Begley shpjegon gjithashtu se sa i rrezikshëm është Kyrie Irving të ruhet kur goditjet e tij po bien, si dhe sa i impresionuar ishte me fillimin e parë të karrierës së Immanuel Quickley për Knicks.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu