Associated Press

Knicks tejkalon Pacers 110-107 pas dyfishimit të Randle

Julius Randle shënoi 28 pikë dhe rrëmbeu 10 kërcime për të ngritur prapa New York Knicks në .500 me një fitore 110-107 ndaj Indiana Pacers të Shtunën në mbrëmje. RJ Barrett shtoi 24 për New York, i cili u përmirësua në 17-17 me fitoren e tij të gjashtë në 10 ndeshjet e fundit. Derrick Rose kishte 17 pikë dhe Immanuel Quickley 10 ndërsa Knicks arriti në 0.500 për herë të parë që kur ishin 8-8 më 21 Janar.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu