Associated Press

Duka bie nga AP Top 25; Gonzaga, Baylor mbeten 1-2

Gonzaga dhe Baylor mbajtën kontrollin e tyre në dy vendet e para në sondazhin e basketbollit për burra të Associated Press të hënën. Bulldogs grumbulloi përsëri të gjithë, përveç dy votave në vendin e parë që morën Bears, ndërsa Wildcats mbetën fort pas dy të parave të sezonit, pavarësisht se nuk luajtën një lojë që nga 23 dhjetori. “Të gjithë janë marrë me këtë,” tha Wright, ekipi i të cilit më në fund kthehet në fushë të martën mbrëma kundër Seton Hall.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu