Jared Johnson nuk ka asgjë tjetër përveç dashurisë për Jaylen Brown të ​​Celtics dhe shpjegon pse prodhimi i tij në këtë sezon është vetëm fillimi.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu