Kur: 9 pasdite e hënë.

Ku: Ball Arena në Denver.

TV: Fox Sports Detroit.

Radio: 97.1 FM (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

Rezultati i kutisë

Shënime lojë: Jerami Grant bën kthimin e tij në Denver, të cilin ai e quajti për Pistons në agjencinë e lirë, duke përfunduar në një kontratë trevjeçare, 60 milion dollarë në atë që zyrtarisht u bë një shenjë dhe tregti. Grant luajti dy sezone me Nuggets, duke i ndihmuar ata të fitojnë tre seri playoff. Ai është mesatarisht 23.6 pikë për lojë me Pistons në efikasitet të mirë. … Nuggets fituan të Dielën pasdite, duke i dhënë fund rreshtit të 11 fitoreve të Utah.

YLL QE SHKELQEN: Jerami Grant ka lulëzuar për Pistons. Ja pse më e mira e tij është akoma për të ardhur

[ Want more Pistons news? Download our free mobile app on iPhone & Android! ]

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Nuk i shihni azhurnimet? Rifresko faqen ose provoni këtë lidhje.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Lojë Detroit Pistons vs Denver Nuggets: Jerami Grant bën kthimin e tij

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu