Në episodin e kësaj jave të The Backback me Ian Begley, SNY NBA Insider Ian Begley dhe Chris Williamson mirëpresin gjatë gjithë jetës Nike tifoz & aktor Jerry Ferrara.

Djemtë mbulojnë një gamë të gjerë temash, përfshirë këtu Julius RandleFillimi i sezonit i kalibrit All-Star, i cili është lojtari i viteve ’90 Knicks Immanuel Quickley i kujton Xherrit, si roli i tij në Fuqia e bëri atë të popullarizuar në mesin e disa talenteve të NBA-së dhe kur ai pret Tom Thibodeau për të udhëhequr Knicks në playoff.

Ian i përgjigjet ligjërimit në Twitter përreth RJ Barrett duke thënë se Knicks kanë një avantazh pa asnjë tifoz në MSG këtë sezon dhe gjithashtu ofron një lidhje midis Knicks dhe Sacramento Kings që mund të ndihmojë në ngritjen e interesit në Marvin Bagley. E gjithë kjo dhe më shumë në episodin e kësaj jave të The Backback me Ian Begley.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu