Ishte një lloj loje me ngutje që ka bërë Juan Toscano-Anderson i preferuar me fansat.

Në mes të çerekut të katërt kundër Boston, ai doli jashtë kufijve për të ruajtur një top dhe përfundoi duke fluturuar mbi tryezën e shënuesit, duke përplasur dyshemenë dhe nuk ngrihen shpejt. Së shpejti, shokët e skuadrës së Warriors dhe zyrtarët e lojës po tërhiqeshin furishëm mbi ekipin mjekësor të Warriors.

Ai përfundimisht u ngrit dhe eci në dhomën e zhveshjes duke mbajtur peshqirë mbi kokën e tij për të ndaluar gjakderdhjen; ai përfundimisht kishte nevojë për qepje.

Kjo përmbajtje nuk është e disponueshme për shkak të preferencave tuaja të privatësisë.

Përditësoni cilësimet tuaja këtu për ta parë atë.

Pas ndeshjes, Warriors njoftoi se Toscano-Anderson do të hynte në protokollin e tronditjes së ligës.

Kjo përmbajtje nuk është e disponueshme për shkak të preferencave tuaja të privatësisë.

Përditësoni cilësimet tuaja këtu për ta parë.

“Ky është një konkurrent,” tha trajneri i Luftëtarëve Steve Kerr (përmes AP). “Juan është një djalë … ju doni atë djalë në ekipin tuaj. Kjo eshte e gjitha.”

Toscano-Anderson, i cili është në një kontratë të dyanshme me Warriors, në Twitter më vonë tha se po bënte mirë – dhe do ta bënte atë lojë përsëri.

Shikoni më të rejat mbi Luftëtarët

Shikoni Curry duke shënuar 47, por Tatum ka 44 dhe më shumë ndihmë, Celtics kryeson Warriors Kerr pranon se nuk e di nëse Wiseman do të zhvillohet aq shpejt sa të … Steph Curry thotë se ai ka ‘mendje të sëmurë’ për të kontrolluar mediat sociale, …

Juan Toscano-Anderson pëson tronditje pas zhytjes në tryezën e shënuesve fillimisht u shfaq në NBCSports.comSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu