Gardiani i Knicks, Immanuel Quickley diskuton emocionet e tij duke dëgjuar tifozët e Knicks duke kënduar emrin e tij gjatë lojës menjëherë para se Julius Randle të argëtohet dhe të goditet gjatë disponueshmërisë së mediave të Quickley. Randle flet për atë se sa e mirë ka qenë kimia e ekipit këtë sezon midis veteranëve dhe djemve të rinj. Frank Ntilikina shpjegon mentalitetin e tij pasi pa kohën e lojës për herë të parë pas gati dy muajsh dhe nëse mendon se ka nevojë të provojë dhe të bëjë përshtypje trajnerin kryesor Tom Thibodeau. Traineri Thibs tregon se sa shumë Quickley dhe Obi Toppin kanë punuar këtë sezon.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu