Julius Randle dhe Mitchell Robinson janë pjesë e një liste me 15 lojtarë që u shtuan në listën e Kombëtares, duke iu bashkuar 42 lojtarëve që u shtuan në Shkurt të 2020.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu