Një treshe e të mëdhenjve të NBA-së kanë veshur numrin 3 në fanellat e tyre – dhe disa nga të mëdhenjtë aktualë të lojës i thanë Yahoo Sports i cili qëndron për ta në mesin e treshes së Allen Iverson, Dwyane Wade dhe Chris Paul.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu