Pika e rojes së Brooklyn Nets, Kyrie Irving
Pika e rojes së Brooklyn Nets, Kyrie Irving

Pas dy humbjeve dyshifrore në Cleveland Cavaliers, Nejsajerët e Nets dolën të lëkundur, pasi tre të mëdhenjtë filluan 0-2 së bashku.

Kyrie Irving kishte një mesazh për tifozët e basketbollit kudo të shtunën në mëngjes.

“Ne do të jemi në atë skenë. Faza ku takohen” më të mirët e më të mirëve “… e dini, skena kryesore”, postoi Irving në Instagram të Shtunën.

Kështu që natyrshëm, pas një fitore 128-124 ndaj Miami Heat ku Irving, James Harden, dhe Kevin Durant i kombinuar për të gjitha 32 pikët e ekipit në çerekun e katërt, Irving kishte një mesazh tjetër.

“Unë e di që kemi mbështetës dhe kemi shumë dyshues,” tha Irving. “Duke qenë në këtë skenë, është faza kryesore, por ju e dini fazën kryesore për të cilën po flas. Ne thjesht po e nxjerrim atë si një synim tonin që u bëmë së bashku, dhe këtë ekip, ne jemi të përqendruar në kaq. Kjo është gjithçka “.

Me një tre të mëdhenj në qytet, rrjetat janë mjaft të popullarizuara dhe roja e yjeve e di atë.

“Unë u jap njerëzve [something] për të folur çdo ditë, “tha Irving.” Thjesht vjen me biznesin dhe të jetosh një jetë shumë publike si një atlet ose një argëtues …

“Funnyshtë qesharake, sepse jam i lumtur që është një fundjavë, kështu që ju nuk i shihni të njëjtat shfaqje televizive që bëjnë të gjitha fjalimet gjatë javës. Gjatë fundjavës, ishte koha ime të jem media. një deklaratë. Unë jam mirënjohës që [my post] u lexua me një ndjenjë të ekuilibruar, sepse unë jam duke u lëkundur me të gjithë në atë dhomë dollap me kyç, dhe e di se është e njëjta gjë për mua “.

Heat dhe Nets do të kenë një revansh të hënën në mbrëmje në Barclays Center.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu