Kyrie Irving do të humbasë një lojë të katërt radhazi Brooklyn Nets të Martën.  (Sarah Stier / Getty Images)
Kyrie Irving do të humbasë një të katërtin drejt Brooklyn Nets lojë të martën. (Sarah Stier / Getty Images)

Rasti kurioz i rojes së Brooklyn Nets, Kyrie Irving, vetëm sa po bëhet më i ndërlikuar.

Irving ka humbur tre ndeshjet e fundit të Brooklyn për arsye të pazbuluara personale dhe është përjashtuar për ndeshjen e së martës kundër Denver Nuggets në të njëjtat rrethana. Sipas Adrian Wojnarowski të ESPN, Nets gjithashtu presin që Irving të humbasë dy ndeshjet e mbetura të ekipit këtë javë, në minimum.

Ndërkohë, NBA pritet të nisë një hetim mbi një video të Irving që dyshohet se po ndiqte një parti familjare të ditëlindjes pa maskë, për Wojnarowski. Babai dhe motra e Irving kanë të dy ditëlindjet këtë javë. Video që qarkullon në mediat sociale të hënën u shfaq për të treguar Irving dhe motrën e tij në një festë të ditëlindjes.

Kontrolloni së shpejti për më shumë detaje.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu