Blu dhe Ari

Raporti i Florida konfirmon ish-yllin e Notre Dame Louis Nix III ka vdekur

Raportohet se ka humbur disa ditët e kaluara në qytetin e tij të lindjes Jacksonville, Fla., 2010-13 Trajtimi i hundës i Notre Dame i shquar Louis Nix III u gjet i vdekur të Shtunën. Makina e 29-vjeçarit Nix u tërhoq nga një pellg jo shumë larg kompleksit të tij të apartamenteve, me konfirmimin nga nëna e tij për Ben Becker, një spirancë / reporter për bashkëpunëtorin e CBS / FOX në Jacksonville (vendlindja e Nix) i cili ka qenë në kontakt me të dy ditët e kaluara. Nix thuhet se nuk është parë që nga e marta.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu