Kur: 8 e premte.

Ku: Kopshti TD në Boston.

TV: Fox Sports Detroit.

Radio: 97.1 FM (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

Rezultati i kutisë

[ Want more Pistons news? Download our free mobile app on iPhone & Android! ]

Shënime lojë: Të dy ekipet po luajnë ndeshjen e dytë të një mbrojtjeje mbrapa. Pistons u hodh në erë në pjesën e dytë nga Pacientët Indiana të enjten në mbrëmje në Little Caesars Arena. Jerami Grant u mbajt në më pak se 10 pikë për herë të parë që nga ndeshja e tij e parë si Piston këtë sezon, me nëntë pikë në gjuajtje 4-për-17. Celtics morën 24 pikë dhe gjashtë kërcime nga Semi Ojeleye në një rrugicë 120-106 të Toronto Rap

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Nuk i shihni azhurnimet? Rifresko faqen ose provoni këtë lidhje.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Lojë Detroit Pistons vs Boston Celtics: Koha, TV, më shumë informacion

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu