Kur: 7 pasdite e mërkurë.

Ku: Shtëpia në terren e hipotekave të raketave në Cleveland.

TV: Fox Sports Detroit.

Radio: 97.1 FM (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

Rezultati i kutisë

Shënime lojë: Pistons humbën ndaj Cavaliers në hapjen e shtëpisë në kohën shtesë të dyfishtë, 128-119. Që nga ajo kohë, shtuan Cavs Jarrett Allen dhe Princ Taurean në katër drejtime James Harden tregtisë. … Andre Drummond është mesatarisht 18,7 pikë në 48,4% gjuajtje, 14,6 kërcime, 1,4 vjedhje, 1,4 bllokime, 2,7 asistime dhe 3,6 kthime në 30,4 minuta për lojë mbi 16 ndeshje si qendër startuese. Collin Sexton është arma kryesore e Cleveland, duke shënuar 24.8 pikë për lojë në 50.5% gjuajtje me 4.2 asistime. Ai po qëllon 46.2% nga distanca prej 3 pikësh në 4.3 përpjekje për lojë. … Jerami Grant udhëheq Pistons në shënimin në 24.3 pikë.

ME SHUMË TË LUTEM: Pistons kanë nevojë për më shumë agresion nga Delon Wright për të bërë një vrapim

[ Want more Pistons news? Download our free mobile app on iPhone & Android! ]

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Nuk i shihni azhurnimet? Rifresko faqen ose provoni këtë lidhje.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Lojë Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers: Koha, TV, më shumë informacion

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu