Kur: 8 e premte.

Ku: Forumi i FedEx në Memfis, Tenesi.

TV: Fox Sports Detroit.

Radio: WWJ-AM 950 (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

Rezultati i kutisë

[ The Free Press has started a new digital subscription model. Here’s how you can gain access to our very best Pistons content. ]

Shënime lojë: Pistons janë përsëri në veprim pas a humbje zhgënjyese e mërkurë në Bullgarët e Çikagos. Jerami Grant kishte një karrierë të lartë 43 pikë, dhe Detroit kryesoi me 25 pikë në pjesën e parë, por Çikago u kthye përsëri për një fitore 105-102… Grizzlies fituan ndeshjen e tyre të fundit dhe janë të nëntat në Konferencën Perëndimore. Ata drejtohen nga Ja Morant, roja shpërthyes i vitit të dytë i cili ka përmirësuar shënimin e tij (18,8 pikë për ndeshje) dhe asistime (8,3 për ndeshje) numrat krahasuar me sezonin e kaluar duke ruajtur mesataren e tij të xhiros (3,2 për lojë).

[ Who gains the most from Detroit Pistons’ divorce with Blake Griffin ]

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Ndiqni Shtypin e Lirë në Facebook dhe Cicëroj për më shumë lajme. Tyler Davis mund të kontaktohet në tjdavis@freepress.com ose në Twitter @TDavisFreep.

Abonimi juaj e bën të mundur punën si kjo. Merrni përmbajtje ekskluzive të pajtimtarit dhe më shumë ketu.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Lojë Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies: Koha, TV, më shumë informacion

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu