ProFootball Bisedë në NBC Sports

Josh Gordon pezulloi për një kohë të pacaktuar

Muajin e kaluar, marrësi i gjerë i Seahawks, Josh Gordon u rikthye me kusht dhe ekipi priste që ai të kthehej në fushë para se të mbaronte sezoni. Kjo nuk ndodhi, dhe tani mund të mos ndodhë kurrë. Rivendosja me kusht e Gordon është shfuqizuar dhe ai tani është pezulluar përsëri për një kohë të pacaktuar, raporton Field Yates i ESPN. Nuk ka pasur asnjë [more]Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu