Kur: 7 pasdite e shtune.

Ku: Qendra Barclays, Brooklyn.

TV: Fox Sports Detroit, NBA TV.

Radio: 97.1 FM (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

Rezultati i kutisë

Shënime lojë: Pistons zotëron Rekordi i dytë më i keq i NBA, dhe janë 2-8 në 10 ndeshjet e tyre të fundit. … Që nga humbja në Detroit, 122-111, më 9 shkurt, Nets kanë fituar 11 nga 12. Kyrie Irving shënoi 40 në fitoren e Nets ndaj Boston të Enjten. Në tij shtatë ndeshjet e kaluara, ish Piston Bruce Brown është mesatarisht 16 pikë në 62.2% gjuajtje, 5.6 kërcime, 2.9 asistime dhe 1.1 vjedhje. … Blake Griffin dhe Kevin Durant mbeten jashtë për Nets.

NJË MËSIM: Çfarë GM Troy Weaver mund të mësojë nga tregtia e dështuar e Pistons ‘Blake Griffin

HEY ROOK: 3-treguesi i Isaiah Stewart një shenjë e gjërave që do të vijnë për Pistons

OFERTA SPECIALE: Fito akses në përmbajtjen tonë më ekskluzive Pistons gjatë gjithë sezonit. Përfitoni nga oferta jonë e fundit për të kursyer 67% për një vit.

[ Want more Pistons news? Download our free mobile app on iPhone & Android! ]

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Nuk i shihni azhurnimet? Rifresko faqen ose provoni këtë lidhje.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Lojë Detroit Pistons vs Brooklyn Nets: Koha, TV, më shumë informacion

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu