Rezultati i lojës Detroit Pistons, azhurnimet drejtpërdrejt dhe analiza ndërsa luajnë Philadelphia 76ers në Little Caesars ArenaSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu