Kur: Ora 9 e premte.

Ku: Phoenix Suns Arena në Arizona.

TV: Fox Sports Detroit-Plus.

Radio: WWJ-AM 950 (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

Rezultati i kutisë

Shënime lojë: Pistons janë 0-2 ndërsa futen njëra pas tjetrës për të përfunduar udhëtimin e tyre perëndimor. Ata do të përballen me Lakers në Los Angeles të Shtunën. … Pistons preu Suns më 8 janar në Detroit, 110-105 në kohën shtesë, prapa 31 pikëve nga Jerami Grant. Suns kryesohen nga 23.1 pikë për ndeshje nga Devin Booker, dhe 16.3 pikë dhe 8.5 asistime nga Chris Paul.

LEXO: Grant, Rose bëjnë debutimin për 2021 në NBA All-Star. Këtu renditen ata

[ Want more Pistons news? Download our free mobile app on iPhone & Android! ]

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Nuk i shihni azhurnimet? Rifresko faqen ose provoni këtë lidhje.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Lojë Detroit Pistons vs Phoenix Suns: Koha, TV, më shumë informacion

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu