Kur: 8 pasdite e enjte.

Ku: Little Caesars Arena në Detroit.

TV: Fox Sports Detroit.

Radio: WWJ-AM 950 (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

Rezultati i kutisë

LEXO MË SHUMË: Pistons bërë me nga xhiro në Cleveland në humbjen 122-107

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Nuk i shihni azhurnimet? Rifresko faqen ose provoni këtë lidhje.

Ndiqni Shtypin e Lirë në Facebook dhe Cicëroj për më shumë lajme. Tyler Davis mund të kontaktohet në tjdavis@freepress.com ose në Twitter @TDavisFreep.

Abonimi juaj e bën të mundur punën si kjo. Merrni përmbajtje ekskluzive të pajtimtarit dhe më shumë ketu.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Detroit Pistons 107, Los Angeles Lakers, 92: Përsëritja e fijeve të lojës

Botuar fillimisht

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu