Ju mund të mendoni se e doni artikullin tuaj të preferuar të ushqimit të shpejtë, por nuk keni asgjë për rojën e shtetit të Utah Marco Anthony. Kur erdhi koha që Anthony të zgjidhte numrin e tij uniform, gjithçka që Anthony kishte për të bërë ishte të mendonte për marrëveshjen e tij të preferuar të ushqimit të shpejtë.

Kjo do të ishte marrëveshja e Wendy’s 4 për $ 4. Kjo është arsyeja pse Anthony vesh nr. 44. Kjo mund të tingëllojë qesharake, por është e vërtetë.

Anthony duket se e njeh se është një zgjedhje e çuditshme. Kur u pyet për të verifikuar atë histori, Anthony tha “si mund të krijoja diçka të tillë?”

Nëse nuk jeni në dijeni të Marrëveshja e Wendy’s 4 për 4 dollarë, na lejo të të ndriçojmë. Klientët mund të marrin një gjellë prej 1 dollarësh dhe ta shoqërojnë atë me një copë pule 4 copë, patate të skuqura dhe një pije për 4 dollarë.

Marco Anthony në mes të sezonit të Breakout

Pasi kaloi dy vitet e tij të para në Virxhinia, Anthony është në mes të një ndarjeje në shtetin e Utah. Ai ka filluar 24 nga 25 ndeshje për Utah State, dhe është mesatarisht 10.2 pikë, 4.8 kërcime dhe 3 asistime.

Anthony do të kërkojë të vazhdojë atë sukses të Shtunën në mbrëmje, kur Utah State merr San Diego State në Turneun e Konferencës Mountain West. Konkursi do të fillojë në ora 18:00 ET.

Uncleshtë e paqartë nëse Anthony tashmë do të ketë një marrëveshje sponsorizimi me Wendy’s deri në fund.

Më shumë nga Yahoo Sports:Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu