Deri më tani këtë sezon, Boston Celtics Krah i të gjithë NBA-së Jayson Tatum ka kërkuar të marrë pikërisht aty ku e la në flluskën e rindezjes së Disney.

Superylli i sapolindur ka shënuar mesatarisht një karrierë të lartë 26.3 pikë, 7.3 kërcime, 4 asistime dhe një vjedhje për ndeshje në sezonin ende të ri 2020-21 deri më tani, duke shënuar 46.8% në përgjithësi, një 45.1% të nxehtë nga përtej harkut ndërsa rrëzon një i jashtëzakonshëm 88.6% nga linja e gjuajtjeve të lira në 3.9 përpjekje për lojë në nëntë Celtics të tij deri më tani. Pasi e kemi çuar Boston në një rekord të mirë 6 – 3 për rekordin e katërt më të mirë të Konferencës Lindore, ne kemi parë tashmë që produkti Duke i shtohet disa prej momenteve më të tmerrshme të karrierës së tij, tani në sezonin e tij të katërt.

Me këtë në mendje, NBA mblodhi një videoklip për momentet më të tufës së Tatumit për ne që të shijonim, dhe ne vendosëm ta ndajmë me ju gjithashtu.

Shikoni klipin e ngulitur më sipër për t’i parë vetë.

Të ngjashme

SHIKONI: Jaylen Brown, Jayson Tatum flasin për trazirat DC pas fitores së Nxehtësisë

Celtics Bill Russell, Jayson Tatum reagojnë ndaj dhunës në Washington DC

SHIKO: Celtics Tatum, Brown, Pritchard FULL thekson vs Raptors 1/4

Jaylen Brown, Jayson Tatum Pamje nga statistikat e Celtic: Dyshja dinamike e Boston

Listë

Në këtë ditë: Rick Pitino jep dorëheqjen si trajner, president; Famullia merr 13k bordeSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu