Sa larg ranë shanset e Phoenix pasi rrëzuan Denverin në katër drejt?

(Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports)

Këtu vijnë Dielli dhe unë them, mund të mos jetë në rregull për çdo kundërshtar të NBA-së në pjesën tjetër të rrugës. Phoenix përfundoi një të hënë 4-0 të Denver në gjysmëfinalet e Konferencës Perëndimore të Dielën dhe Suns do të jenë të qetë dhe të pushuar, me këdo që të përballen, në Finalet e Perëndimit. Kjo duket e rrezikshme për mua, dhe shumë të tjerë, kjo është arsyeja pse prodhuesit e mosmarrëveshjeve vazhdojnë të heqin shanset e tyre. Le të shohim më të rejat nga më të mirat në biznes, Mbreti i Sporteve: BetMGM.

Atlanta Hawks (+10000)

(Jason Getz-USA Sports Today)

Los Angeles Clippers (+750)

(Alonzo Adams-USA TODAY Sports)

Filadelfia 76ers (+600)

(Kim Klement-USA Sports Today)

Milwaukee Bucks (+475)

(Foto AP / Jacob Kupferman)

Utah Jazz (+400)

(Jeffrey Swinger-USA Sports Today)

Phoenix Suns (+350)

(Joe Camporeale-USA TODAY Sports)

Brooklyn Nets (+250)

(Troy Babbitt-USA TODAY Sports)

Gannett mund të fitojë të ardhura nga referimet e audiencës në shërbimet e basteve. Dhomat e lajmeve janë të pavarura nga kjo marrëdhënie dhe nuk ka asnjë ndikim në mbulimin e lajmeve. Të ngjashme (nga 29 janar 2021): 8 gjuajtje të shkëlqyera për të fituar titullin NBA

1

1Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu