Trae Young shënon 37 pikë për të shkuar së bashku me shtatë asistime dhe gjashtë kërcime në 10-12 FG ndërsa Hawks marrin fitoren ndaj Bulls.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu