Në këto Rrjeta vs Bucks intervista pas ndeshjes, Steve Nash, Kevin Durant, Joe Harris, dhe James Harden përgjigjuni pyetjeve në lidhje me humbjen e Brooklyn në Lojën 6 ndaj Milwaukee. Nets nuk ishin ndeshje për një ekip të dëshpëruar të Milwaukee që mori 68 pikë nga Khris Middleton dhe Giannis Antetokounmpo në një fitore 104-89 Bucks. Trajneri kryesor Steve Nash, Kevin Durant, Joe Harris dhe James Harden flasin për atë që shkoi keq për Nets, Nash: ‘Ne nuk i kishim gjërat më të mira sonte dhe tani kemi një Lojë 7 në katin e shtëpisë sonë’.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu