Jerami Grant dhe Detroit Pistons vizitoni Cleveland për të luajtur Collin Sexton dhe Kavalierë të mërkurën në mbrëmje, dhe nëse po kërkoni të bëni disa hulumtime të basteve në minutën e fundit, jeni me fat! Ne do t’ju japim përhapjen më të fundit të pikëve, shanset e linjave të parave dhe numrin mbi-nën, si dhe informacionin që do t’ju duhet për të bërë bastin më të zgjuar BetMGM.

Loja jepet në 7:00 dhe mund të shihet në Fox Sports Detroit dhe Fox Sports Ohio.

Cavaliers (8-9) kanë humbur dy ndeshje radhazi, por ishin konkurrues ndaj Lakers më parë këtë javë përpara se LeBron James të shpërthente në çerekun e katërt. Pistons (4-13) po vijnë në një fitore ndaj 76ers, megjithëse Filadelfia ishte pa Joel Embiid në atë lojë.

Kevin Love (viçi i djathtë), Marques Bolden dhe Matthew Dellavedova (tronditje) janë jashtë për Cavs. Larry Nance Jr. është e diskutueshme me një tendosje të barkut të djathtë.

Për Pistons, Blake Griffin (menaxhimi i dëmtimit) dhe Killian Hayes (hip) janë jashtë.

Linjat, me mirësjellje të BetMGM

Vendosni bastet tuaja ligjore, sportive në internet në CO, IA, IN, NJ, PA, TN dhe WV në BetMGM.

Këshilla dhe parashikime

Cavs dhe Pistons tashmë janë takuar një herë këtë sezon në Detroit, dhe Cleveland fitoi 128-119 si një humbës me 1 pikë. Sezoni i Pistons ka vazhduar të spiralizohet qysh atëherë, ndërsa Cavs kanë qenë një nga historitë e papritura të Konferencës Lindore.

Ka edhe vend për optimizëm në Cleveland – tregtia e fundit me Nets bëri që Cavs të ishte një fillestar në Taurean Prince dhe një qendër e kalibrit fillestar jashtë stolit në Jarrett Allen. Collin Sexton ka qenë jashtë në dy ndeshjet e fundit të Cavs, por më pëlqen që ai të kërcej përsëri kundër një skuadre të Pistons, me të cilën ra 32 në Dhjetor, dhe Cavs për të mbuluar në shtëpi -3.5.

Mbani në mend: Ajo lojë e fundit Cavs-Pistons shkatërroi rezultatin, por vetëm sepse shkoi në kohë shtesë të dyfishtë. Unë jam duke qëndruar larg totalit në këtë lojë.

Parashikim: Cavaliers 109, Pistons 98

Merrni më shumë analiza dhe parashikime të basteve në Wire Sportbook.

Gannett mund të fitojë të ardhura nga referimet e audiencës në shërbimet e basteve. Dhomat e lajmeve janë të pavarura nga kjo marrëdhënie dhe nuk ka asnjë ndikim në mbulimin e lajmeve.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu