Lebron Xhejms dhe Los Angeles Lakers do të përpiqen të zgjasin serinë e tyre aktuale të fitoreve në pesë të Premten në mbrëmje në Staples Center kundër Zion Williamson dhe New Orleans Pelicans. Nëse po kërkoni të bëni disa hulumtime të basteve në minutën e fundit, jeni me fat! Ne do t’ju japim përhapjen më të fundit të pikëve, shanset e linjave të parave dhe numrin mbi-nën, si dhe informacionin që do t’ju duhet për të bërë bastin më të zgjuar BetMGM.

Loja lëshohet në 10:00 pasdite ET / 7:00 pasdite PT dhe mund të shihet në ESPN.

Lakers (10-3) kthehen në shtëpi pas një udhëtimi perfekt 3-0 në rrugë, dhe kanë luajtur në një nivel tjetër kohët e fundit, duke fituar tre ndeshjet e tyre të fundit me një mesatare prej 21.3 pikë për ndeshje. Të them të drejtën, dy nga ato fitore erdhën kundër një jashtëzakonisht i painteresuar James Harden para tregtisë së tij me shumë reklama. Pelicans (4-6) kanë humbur katër radhazi, por Zion Williamson do të kthehet në formacion të Premten. Lonzo Ball është ende jashtë me tendinopatia bilaterale e gjurit.

Linjat, me mirësjellje të BetMGM

Vendosni bastet tuaja ligjore, sportive në internet në CO, IA, IN, NJ, PA, TN dhe WV në BetMGM.

Këshilla dhe parashikime

Kjo linjë është zhvendosur mjaft tashmë pasi u hap në Lakers -8.5, gjë që e bën atë joshëse të rreshtohesh me publikun dhe të marrësh Pelikanët këtu – sipas Informacioni i basteve publike i Rrjetit të Veprimit, 65 përqind e basteve janë në New Orleans. Pelicans kanë qenë konkurrues në secilën nga katër ndeshjet e tyre të fundit gjatë rrëshqitjes së tyre, duke humbur me një mesatare prej katër pikësh për ndeshje, por Pels kanë një shkelje të 10-të fundit dhe po përballen me një ekip të Lakers që renditet Nr. 1 në kampionat në efikasiteti mbrojtës, së pari në vlerësimin mbrojtës dhe i treti në pikat e lejuara.

Për më tepër, është e qartë nga Fyerja e Rocketave nga LeBron që kampionët po shijojnë të mposhtin ekipet tani dhe ata kanë qenë mjaft të mirë. Unë jam duke mbështetur Lakers derisa ata të dështojnë të mbulojnë. Merrni Los Anxhelos -10.5, dhe bast në Lakers për të mbajtur Pelikanët nën 100, për nën 219.5.

Parashikimi: Lakers 117, Pelicans 98

Merrni më shumë analiza dhe parashikime të basteve në Wire Sportbook.

Gannett mund të fitojë të ardhura nga referimet e audiencës në shërbimet e basteve. Dhomat e lajmeve janë të pavarura nga kjo marrëdhënie dhe nuk ka asnjë ndikim në mbulimin e lajmeve.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu