Në GEICO SportsNite, djemtë diskutojnë për performancën shpërthyese të Kyrie Irving për të ndihmuar në ngritjen e rrjetave mbi Clippers. Djemtë gjithmonë e dinin se sa i talentuar ishte Irving, por shpjegojnë se si dëmtimet dhe çështjet jashtë fushës ndonjëherë mund të lënë në hije lojën e tij yjore.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu